19.06.2016 r. w naszej Wspólnocie Wychowawczej przeżywaliśmy FESTYN RODZINNY przygotowany przy współpracy: Rady Pedagogicznej, Pracowników Przedszkola,  Rady Rodziców, Dobrodziejów i wszystkich rodzin, które zaangażowały się w przygotowanie i przebieg uroczystości.

Dzień wypełniło wiele głębokich, pięknych, wzruszających i radosnych rodzinnych chwil:

 •   11.00 – Eucharystia w Sanktuarium Miłosierdzia z celebracją dziękczynienia za 25 lat diecezji drohiczyńskiej i chrzest Polski (montaż z udziałem dzieci 5 – letnich i ich rodziców)
 • 12.40 – „Miłość – wyśpiewana i wytańczona” – pokaz przygotowany przez nauczycieli i dzieci, będący niespodzianką dla Mamy i Taty.
 •   Wręczenie własnoręcznie przygotowanych prezentów dla Rodziców. Tatusiowie otrzymali ozdobione koszulki, a Mamusie ceramiczne serca z własnym imieniem.
 •   HIT SEZONU – „Dla Córuni” – taniec Tatusiów z Córkami.
 •   Miłym akcentem był punkt programu przygotowany przez Radę Rodziców, która poprzez ciekawe rymowanki wyraziła wdzięczność wszystkim pracownikom przedszkola.
 •   13.30 – Bigos i czas dla rodziny…
 •   14.00  – „Jest taki kwiat?”  przedstawienie w wykonaniu nauczycieli i rodziców dla dzieci i wszystkich obecnych,
 • 14.15  CZAS DLA RODZINY:
 • poczęstunek zorganizowany przy współudziale wszystkich rodziców i przedszkola
 • rodzinne konkurencje zręcznościowe animowane przez wolontariuszy – (zdobywanie sprawności do karnetu „lodożercy”!!!), 
 • loteria fantowa zorganizowana przy współudziale rodziców i sponsorów,

Z okazji Dnia Dziecka odbyły się wycieczki. Radosne Słoneczka wyruszyły do sali zabaw „Maluch” w Siedlcach. Bawiły się tam bardzo wesoło. Kwiatuszki Dobroci i Szczęśliwe Serduszka spędziły długi dzień na wyprawie na Farmę Iluzji w Mościskach k. Garwolina. Dzieci miały okazję przeżyć niecodzienne przygody.

Nie zabrakło także atrakcji w świąteczny dzień. Było od rana wesoło i kolorowo!

Wszystkim dzieciom życzymy, by wzrastały otoczone miłością rodziców i najbliższych!

08.06.2016 r. dzieci 5 i 6 letnie miały możliwość skorzystać z gościnności Szkoły Podstawowej nr 4 w Sokołowie Podlaskim. Po teatrzyku w wykonaniu uczniów był czas na zwiedzanie szkoły i wspólne zabawy z nauczycielkami.

Pani Dyrektor Grażynie Skoniecznej dziękujemy za zaproszenie i miłe chwile spędzone w murach szkoły…

a tak przebiegało spotkanie…

 

02.06.2016 r. świętowaliśmy imieniny Pani Magdaleny Kozłowskiej nauczycielki grupy Kwiatuszki Dobroci. Pani Magdzie dziękujemy za codzienny uśmiech i oddanie w pracy i życzymy obfitych darów Bożej Opatrzności.

Zapraszamy do galerii.

05.06.16 r. podczas RODZINNEGO FESTYNU CARITAS miał miejsce wzruszający i piękny występ niecodziennych wykonawców. Odważni ojcowie wraz ze swoimi pięknymi córkami, zaprezentowali taniec będący interpretacją utworu Piotra Rubika „Dla Helenki”. Próby nie były jedynie technicznym instruktarzem kroków i gestów lecz drogą przebytą między ojcowskim i dziecięcym sercem. Występ zaś, przed znakomitą publicznością, stał się uwieńczeniem podjętej odważnie drogi, był promieniowaniem ojcostwa!!! Zobacz więcej