Bal na 100 par :)

Bal na 100 par :)

W sobotę 26.01.19 r. odbył się BAL Z BABCIĄ I DZIADKIEM. Nasi zacni goście mieli możliwość udziału razem z wnukami w balu prowadzonym przez Państwa Justynę i Marcina Chojeckich. W przerwie balu dzieci z każdej grupy z pomocą swoich nauczycielek wyraziły wdzięczność Babci i Dziadkowi w piosence, wierszu lub tańcu, obdarowując swoich bliskich własnoręcznie wykonanymi niespodziankami. Na zakończenie balu z pomocą rodziców pojawiał się na sali płonący tort, który dzieci w każdej grupie przygotowywały pod kierunkiem p. Teresy Bielińskiej. Ciąg dalszy wspólnego świętowania odbywał się przy stole. O ważności tego święta mówiły wzruszone oczy, uśmiechy i radość dorosłych i dzieci.

Zapraszamy za rok 🙂

Bal w grupie WESOŁE MOTYLKI.

Bal w grupie RADOSNE SŁONECZKA.

Bal w grupie SZCZĘŚLIWE SERDUSZKA.

Bal w grupie KWIATUSZKI DOBROCI.