Wizerunek absolwenta

[su_animate type=”fadeInLeft” duration=”2″]

wizerunekAbsolwent naszego przedszkola zna swoją godność Dziecka Bożego oraz swoją wartość jako człowiek, pielęgnuje wartości moralne takie jak: dobro, prawda, uczciwość, prawość, pracowitość, obowiązkowość. Posiada podstawową wiedzę i umiejętności niezbędne do dalszej edukacji. Orientuje się w najbliższym otoczeniu, domu i przedszkolu. Jest aktywnym członkiem rodziny. Nawiązuje przyjazne kontakty z ludźmi. Jest otwarty i wrażliwy na potrzeby innych. Rozumie potrzebę ponoszenia konsekwencji swoich działań. Stosuje się do norm obowiązujących w jego otoczeniu. Rozróżnia zachowania dobre i złe. Wyraża swoje przeżycia wewnętrzne i uczucia w różnych formach: słownej, ruchowej, muzycznej, plastycznej i technicznej. Jest ciekawy świata.  Korzysta z dostępnych źródeł wiedzy i obserwacji zjawisk zachodzących w najbliższym otoczeniu. Potrafi stosować zasady bezpieczeństwa i higieny w typowych czynnościach. Posiada poczucie przynależności narodowej. Jest twórczy i aktywny. Buduje własny system wartości.

[/su_animate]