Zakończenie roku szkolnego w grupie 3 latków

21 czerwca w grupie ,,Szczęśliwe serduszka” odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dzieci zaprezentowały zebranym gościom swoje umiejętności artystyczne przedstawiając „Przygodę niegrzecznej żabki”. Po występie dzieci i panie podziękowały Siostrze Dyrektor oraz Rodzicom za owocną współpracę oraz życzyły spokojnych, rodzinnych i ciepłych wakacji. Siostra Dyrektor oraz nauczycielki wręczyły dzieciom pamiątkowe dyplomy oraz książki. Na zakończenie tatusiowie zatańczyli ze swoimi córkami. Była to niespodzianka, do której tatusiowie przygotowywali się ze swoimi córkami kilka dni wcześniej. Piękny, delikatny taniec zakończył spotkanie i wszyscy udali się na słodką niespodziankę – watę cukrową.