Uroczyste zakończenie przedszkola w grupie dzieci 6-letnich

Uroczyste zakończenie przedszkola w grupie dzieci 6-letnich
23 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia przedszkola. Tego dnia dzieci 6 – letnie żegnały się ze swoimi paniami, wszystkimi pracownikami przedszkola a także młodszymi kolegami i koleżankami. Starszaki poprzez wiersze, piosenki podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Były łzy śmiechu, lecz także i wzruszenia.  Za swój piękny występ wszystkie dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Siostra Dyrektor podziękowała dzieciom za występ i życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. Na zakończenie absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola oraz książki. Podczas uroczystości nie zabrakło również podziękowań złożonych przez Rodziców dla Siostry Dyrektor, nauczycieli i wszystkich pracowników, za serce, trud i cierpliwość okazaną ich dzieciom. Rodzice również przygotowali słodką niespodziankę -tort. Po całej uroczystości przyszedł czas na sesję fotograficzną. DRODZY ABSOLWENCI ŻYCZYMY WAM POWODZENIA I SAMYCH SUKCESÓW W SZKOLE!