Misja przedszkola

[su_animate type=”slideInDown” duration=”2″]

Dzielimy nasze posłannictwo z Rodzicami, którzy powierzają nam swoje dzieci. Zachowujemy wiele elementów wychowania rodzinnego, współpracujemy z Rodzicami celem podtrzymywania procesu wychowania, tworzeniu rodzinnego klimatu i odpowiednich warunków rozwoju dziecka.

[su_animate type=”tada” duration=”2″ delay=”2.5″]

Wychowujemy na Dobrych Chrześcijan i uczciwych Obywateli

[su_animate type=”rollIn” duration=”2″ delay=”1″]

W naszym przedszkolu:

• Rodzice ściśle współpracują z wychowawcami w dziedzinie wychowania, tylko w ten sposób przedszkole może być przedłużeniem domu Rodzinnego, by wartości, przekazywane dzieciom w przedszkolu były obecne również w domu i odwrotnie.
  • Traktujemy każde dziecko indywidualnie i podmiotowo.
  • Pomagamy dzieciom w pozytywnym postrzeganiu siebie i rozumieniu swoich uczuć.
  • Wdrażamy do zachowań społecznie akceptowanych.
  • Stwarzamy wychowankom warunki do wszechstronnego rozwoju na miarę ich potrzeb i możliwości.
  • Kreujemy postawy aktywne, twórcze, wspieramy działania dziecka w różnych dziedzinach aktywności
  • Rozbudzamy zainteresowania otaczającym światem przyrodniczym, kulturowym i społecznym.
  • Przygotowujemy dzieci do przeżywania sukcesu, ale również do radzenia sobie z porażkami.