Blgosfera donbosco.pl

Przeczytaj, pomyśl

AGNIESZKA ROGALA BLOG
RELACJE MIĘDZY RODZICAMI A DZIEĆMI

Mama Antka i Amelki. Z wykształcenia jest nauczycielem przedszkolnym i wczesnoszkolnym, choć zawodowo posiada szersze doświadczenia. Od 5 lat prowadzi przeróżne zajęcia i warsztaty dla dzieci, głównie w wieku 2-4 lat. Wspiera rodziców w wychowawczych dylematach. Jest instruktorem II stopnia Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Prowadzi blog agarogala.pl, skoncentrowany na światach dzieci i dorosłych, oraz relacjach na ich styku.

ŁUKASZ KOŁOMAŃSKI BLOG

JAK POMÓC IM UWOLNIĆ SIĘ OD UZALEŻNIEŃ

Pedagog/terapeuta, pracujący z dziećmi i młodzieżą z zaburzonym zachowaniem. Zakres zagadnień to: zaburzenia zachowania – agresja, przemoc, zab. odżywiania ect…i zachowania związane z urządzeniami multimedialnymi – nadużywanie internetu, sieci, gier komputerowych, cyberprzemoc.

KARIL KLISZCZ BLOG

POMIĘDZY KOŚCIOŁEM, SZKOŁĄ A ORATORIUM

Koadiutor salezjański (brat zakonny), studiował w Gnieźnieńskiej Wyższej Szkole Humanistyczno-Menedżerska „Milenium” i Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II, wychowawca w oratorium salezjańskim w Lubinie.

Zobacz więcej na www.donbosco.pl