Uroczyste zakończenie przedszkola w grupie 6 latków

Uroczyste zakończenie przedszkola w grupie 6 latków
24 czerwca dzieci z grupy Kwiatuszki dobroci uroczyście pożegnały się z przedszkolem.
Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupie Kwiatuszków Dobroci rozpoczęło się powitaniem wszystkich zebranych gości przez nauczycieli i wychowanków. Po krótkim wstępie dzieci w przepięknych strojach zatańczyły poloneza. W kolejnej części uroczystości Kwiatuszki Dobroci wyraziły wdzięczność za wychowanie, naukę i opiekę rodzicom, nauczycielom, a także pracownikom przedszkola. Po tym wzruszającym momencie był czas na wspólną modlitwę i wręczenie zebranym gościom upominków przygotowanych przez dzieci.
Podsumowaniem wydarzenia była przygotowana przez dzieci inscenizacja pt :,,Kącik serca”. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny opowiadający o ich wspomnieniach ze wspólnych lat spędzonych w przedszkolu. Podczas inscenizacji pięknie recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. W przygotowanie uroczystości dzieci włożyły wiele pracy, a zaproszeni rodzice i Dyrekcja przedszkola docenili ich występ gromkimi brawami. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe książki, a także dyplomy ukończenia przedszkola.