Przedstawienie Wielkanocne

W dniach od 6 do 13 kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się inscenizacje Wielkanocne. Dzieci z grupy Kwiatuszki dobroci oraz Radosne słoneczka przygotowały Misterium Wielkanocne. Nasi aktorzy pokazali nie tylko swój artystyczny kunszt ale przede wszystkim wprowadzili nas duchowo w zbliżające się Święta Wielkanocne. Wzruszające przedstawienie Drogi Krzyżowej, Śmierci i Zmartwychwstania skłoniło oglądających do zastanowienia się nad sensem życia człowieka. Wymownej całości dopełniły wzruszające pieśni śpiewane przez dzieci .
Występy dzieci z grupy Szczęśliwe serduszka oraz Wesołe motylki wprowadziły wszystkich zaproszonych gości w atmosferę radosnego oczekiwania na święta Wielkanocne. Była to także okazja do złożenia sobie życzeń.