,,Tydzień z ks. Janem Bosko”

W dniach od 25 do 29 stycznia w naszym przedszkolu był realizowany projekt ,,Tydzień z ks. Janem Bosko”. Przez cały tydzień dzieci poznawały  postać księdza Jana Bosko (założyciela zgromadzenia salezjanów i salezjanek oraz Stowarzyszenia Salezjanów Współpracowników, twórca Rodziny Salezjańskiej, święty Kościoła katolickiego, nazywany  „Ojcem i Nauczycielem Młodzieży”). Przedszkolaki podczas zajęć: dowiedziały się co śniło się małemu Jankowi w 9 roku życia, poznały  sztuczki kuglarskie oraz miały zajęcia akrobatyczno-zręcznościowe, nauczyły się prostych słów w języku włoskim, uczyły się piosenek o św. Janie Bosko, za pomocą instrumentów stworzyły „Orkiestrę Księdza Jana Bosko”.Na koniec tygodnia powstała wystawa ,,Ksiądz Bosko w oczach dzieci”