ul. Kosowska 26, 08-300 Sokołów Podlaski
02.02.18 r. w kościele św. Jana Bosko w Sokołowie Podlaskim odbyło się spotkanie, osób konsekrowanych diecezji z udziałem ks. bp. Tadeusza Pikusa. Radość tego święta podzieliły z nami dzieci z grupy 5 i 6 latków wraz z rodzicami. Po zakończonej Mszy św. odbył się moment wyrażenia wdzięczności za dar osób konsekrowanych. Dzieci wraz z rodzicami wyraziły to w śpiewie i tańcu... O zadaniu osób konsekrowanych do bycia światłem przypomniał wszystkim taniec w wykonaniu Mam i dziewczynek. Życzenie, by każda osoba konsekrowana czuła się jak dziecko w rękach Boga, który widzi i kocha wyraził taniec Tatusiów z córkami "Dla Córuni" do utworu Piotra Rubika "Dla Helenki". a tu pamiątka wspólnych chwil..

Mamo, Tato
chcę tu być!
Dziewczynka w wieku przedszkolnym wskazująca palcem nagłówek Zapisz dziecko już dziś
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com