ul. Kosowska 26, 08-300 Sokołów Podlaski

Gabinet do prowadzenia zajęć specjalistycznych został zaprojektowany z myślą o dzieciach wymagających wsparcia w różnych sferach rozwoju. Nowoczesne wyposażenie oraz bogaty wybór pomocy dydaktyczno-terapeutycznych umożliwiają efektywne prowadzenie terapii i zajęć edukacyjnych. Baza pomocy jest stale aktualizowana, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby dzieci.

Zajęcia Prowadzone w Gabinecie:

• Trening Umiejętności Społecznych (TUS)
    Zajęcia w małych grupach, ukierunkowane na naukę efektywnego funkcjonowania w społeczeństwie. Podstawą jest rozwijanie kompetencji emocjonalno-społecznych.

• Zajęcia Logopedyczne
    Terapia wspierająca rozwój mowy, korygująca wady wymowy, opóźnienia w rozwoju mowy oraz problemy takie jak niepłynność mowy.

• Trening Bazowych Funkcji Słuchowych
    Zajęcia przygotowujące dzieci do nauki czytania i pisania, wspierające prawidłowe funkcjonowanie pamięci, percepcji oraz koncentracji uwagi słuchowej.

• Zajęcia z Pedagogiem Specjalnym
    Rewalidacja dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego oraz zajęcia korekcyjno-kompensacyjne zgodne z zaleceniami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

• Terapia Ręki
    Zajęcia wspierające dzieci z trudnościami w motoryce małej, prowadzone w formie zabawy, rozwijającej umiejętności manipulacyjne dłoni i palców.

• Spotkania z Psychologiem
    Indywidualne zajęcia wspierające rozwój społeczno-emocjonalny dzieci, poszerzające ich wiedzę o emocjach i umiejętności radzenia sobie w różnych sytuacjach.

Gabinet jest przystosowany do wszechstronnej pomocy terapeutycznej, zapewniając dzieciom komfortowe warunki do rozwoju.

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com