ul. Kosowska 26, 08-300 Sokołów Podlaski
W radości i rodzinnej atmosferze przeżyliśmy spotkania świąteczne w każdej grupie. Interpretacja Tajemnicy Wcielenia w wykonaniu najmłodszych i ich rodziców to okazja do refleksji, wzruszenia i wspólnej modlitwy. BÓG JEST BLISKO! STAŁ SIĘ CZŁOWIEKIEM! Ta myśl papieża Franciszka towarzyszyła naszym spotkaniom. Trzymając w ręku opłatek rodziny z przedszkola również stały się sobie bliższe... Spotkanie w grupie 3 - latków SZCZĘŚLIWE SERDUSZKA Spotkanie w grupie 4 - latków WESOŁE MOTYLKI Spotkanie w grupie 5 - latków SZCZĘŚLIWE SŁONECZKA Spotkanie w grupie 6 - latków KWIATUSZKI DOBROCI Dziękujemy wszystkim rodzinom za spędzony razem czas i budowanie naszej Wspólnoty Wychowawczej.

Mamo, Tato
chcę tu być!
Dziewczynka w wieku przedszkolnym wskazująca palcem nagłówek Zapisz dziecko już dziś
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com