ul. Kosowska 26, 08-300 Sokołów Podlaski
"RADOŚĆ JEST OZNAKĄ SERCA, KTÓRE BARDZO KOCHA BOGA" - tak mówiła często nasza święta Patronka Maria Mazzarello. W czasie piątkowego balu ze świętymi wszystkim towarzyszyła radość i pamięć, że Bóg nas widzi i bardzo kocha.   Wielkie podziękowania należą się rodzicom za przygotowanie dzieci, znalezienie pięknych, często mało znanych postaci, które zainspirowały nas do czynienia dobra. Wstawiennictwu naszych świętych Patronów polecajmy nasze rodziny i wszystkie ich sprawy te piękne i trudne...a przeżywając Uroczystość Wszystkich Świętych nie zapomnijmy, że Bóg zaprasza nas do udziału w szczęściu... Zapraszamy do obejrzenia naszych radosnych zdjęć...

Mamo, Tato
chcę tu być!
Dziewczynka w wieku przedszkolnym wskazująca palcem nagłówek Zapisz dziecko już dziś
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com