ul. Kosowska 26, 08-300 Sokołów Podlaski
13. 05. 16 r. we Wspólnocie Wychowawczej Przedszkola uczciliśmy naszą Patronkę św. Marię Dominikę Mazzarello. Hymn naszego przedszkola oddaje duchowość naszej świętej Patronki. Jej wstawiennictwu zawierzamy nasze rodziny i  przyszłość Wspólnoty Wychowawczej Przedszkola... Oto nasz hymn: W małym Mornese Rosłaś jak kwiatek Piękny i bardzo pachnący Dlatego Pan Bóg Spojrzał na ciebie I chciał, byś rosła na Jego łące Ref. Święta Mario Dominiko                              Kochałaś Boga ze wszystkich sił                          Weź nas za rękę,                                                 ku słońcu prowadź nas.                                      Święta Mario Dominiko                                     Naucz nas kochać wszystkich tak, jak ty!    Ucz nas dobroci, Szczerej modlitwy, By w naszych domach Jezus królował! Wspieraj nas z nieba, Gdy jest nam ciężko; Ucz wszystko czynić na chwałę Boga. muzyka i słowa s. Kinga Adamiak CMW Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszego świętowania...

Mamo, Tato
chcę tu być!
Dziewczynka w wieku przedszkolnym wskazująca palcem nagłówek Zapisz dziecko już dziś
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com