ul. Kosowska 26, 08-300 Sokołów Podlaski
30.10.15 w naszym przedszkolu odbył się  BAL WSZYSKICH ŚWIETYCH. Uroczystość była podsumowaniem TYGODNIA Z SALEZJAŃSKIMI ŚWIETYMI oraz okazją lepszego przygotowania się do przeżywania Uroczystości Wszystkich Świętych  - 1 listopada. Dzięki zaangażowaniu rodziców, dzieci przybyły na bal pięknie przebrane. Z wielką  radością prezentowały postacie świętych. Gościem specjalnym balu  była s. Dyrektorka Anna Pytka, która przebrała się za św. Marię Dominikę Mazzarello. Quiz wiedzy o salezjańskich świętych dzieci przebrnęły znakomicie i mogły cieszyć się niespodzianką. Bal był wspaniały... ale pamiętajmy, że: "ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, co się w Niebie będzie działo!" Wstawiennictwu Świętych i Błogosławionych polecajmy nasze Rodziny, Wspólnoty i prośmy o łaskę bohaterskiego i radosnego życia wiarą w naszej codzienności. Nie zapomnijmy  podziękować naszym Patronom za ich opiekę!!! A OTO KILKA PAMIĄTKOWYCH ZDJĘĆ...ZAPRASZAMY... Poniżej relacja z wywiadu przeprowadzonego z uczestnikami balu:
  • "Na balu podobało mi się że były zagadki i wziąłem serduszko na pamiątkę...i podobał mi się mój strój. Byłem przebrany za świętego rycerza Jerzego. Mój strój podobał się kolegom." (Bartek S.)
  • "Podobało mi się, że Siostra Dyrektorka była przebrana za św. Marie Dominikę Mazzarello i jak dawała nam fajny prezent." (Magda K.)
  • "Jak byliśmy na balu to podobało mi się jak strzelaliśmy balony z zagadkami. Ja byłem przebrany za św. Dominika Savio. Lubię go, bo jest dobry." (Jakub L.)
  • "Na balu podobało mi się jak tańczyliśmy i jak pękały balony z napisami. Podobało mi przebranie Wiktorii...ona była przebrana za św. Agnieszkę." (Ania W.)
  • "...podobało mi się tańczenie...i balony...jak pękały...no i wiadomości o świętych..." (Jakub C.)

Mamo, Tato
chcę tu być!
Dziewczynka w wieku przedszkolnym wskazująca palcem nagłówek Zapisz dziecko już dziś
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com