ul. Kosowska 26, 08-300 Sokołów Podlaski
09.10.2015 r. dzieci pięcioletnie z grupy SZCZĘŚLIWE SERDUSZKA wzięły udział w koncercie "Dzieci Ojcu Świętemu" zorganizowanym  w Sokołowskim Ośrodku Kultury w ramach XV Dnia Papieskiego. Pokaz reżyserowany przez nauczycielki Panią Sylwię Stańczuk i Panią Ksenię Wronkowską, był nawiązaniem do obecności Jana Pawła II niosącego uśmiech i błogosławieństwo... szczególnie najmniejszym. Dzieci w symbolicznym tańcu oddały hołd naszemu Świętemu Rodakowi. Piękne jest to, ze nasi mali artyści zatańczyli z miłością w sercu i wzruszeniem tak, jakby Jan Paweł II był na widowni. Wielkie gratulacje należą się Rodzinom, w których wspomina się osobę wielkiego Papieża i rozpala się miłość do Niego w sercach najmłodszych. Wyrazy wdzięczności składamy Dyrekcji i Pracownikom SOK za zaangażowanie w przygotowanie tej pięknej inicjatywy... s. Dorota Czyżewska Foto relacja ze strony SOK, zapraszamy... i kilka zdjęć z naszej galerii...

Mamo, Tato
chcę tu być!
Dziewczynka w wieku przedszkolnym wskazująca palcem nagłówek Zapisz dziecko już dziś
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com