ul. Kosowska 26, 08-300 Sokołów Podlaski
02.10.2015 r. nasze przedszkole odwiedził Pan Ireneusz Kaługa ornitolog z siedleckiej Grupy Ekologicznej. Piękne zdjęcia wykonane przez naszego Gościa oraz ciekawe opowieści o życiu ptaków, były poszerzeniem treści przeżywanego wcześniej Tygodnia Ekologicznego. Pan Ireneusz w podziękowaniu za spotkanie zabrał z przedszkola nowy gatunek ptaków. Ptaki Cudaki bardzo ucieszyły Pana Irka... Naszemu Gościowi życzymy niegasnącej pasji w codziennej trosce o skrzydlatych przyjaciół i czekamy na album, który jak zapewniał Pan Irek będzie miał tytuł pochodzący od nazwy gatunku odkrytego przez naszych małych ornitologów... Szczególne podziękowania kierujemy w stronę Pana Macieja Wójcickiego, który zorganizował spotkanie. s. Dorota Czyżewska Zapraszamy... jest też zdjęcie nowego gatunku PTAKÓW CUDAKÓW!

Mamo, Tato
chcę tu być!
Dziewczynka w wieku przedszkolnym wskazująca palcem nagłówek Zapisz dziecko już dziś
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com