ul. Kosowska 26, 08-300 Sokołów Podlaski
W dniach od 21 do 25 września 2015 r w naszym przedszkolu realizowaliśmy „Projekt ekologiczny”, podczas którego poruszane były ciekawe tematy. Między innymi wykonywaliśmy doświadczenia z powietrzem i z wodą. Dzięki tym zajęciom dzieci mogły odpowiedzieć na pytania: - Jakie przedmioty pływają, a jakie zatapiają się w wodzie? - Co dzieje się z ziemniakiem, który jest wrzucony do słonej wody? - Które substancje się rozpuszczają w wodzie? - Ile monet zmieści się w pełnej szklance wody? - Co się dzieje z jajkiem pływającym w occie? - Czemu świeczka pod przykryciem gaśnie? - Co dzieje się z balonem pod wpływem ciepłego i zimnego powietrza?i Wszystkim przedszkolakom podobały się wykonywane doświadczenia i po zajęciach stwierdziły, że w najbliższym czasie trzeba będzie je powtórzyć więc czekamy na kolejne okazje do eksperymentowania… nauczycieka Magdalena Kozłowska A TAK PRACOWAŁY KWIATUSZKI DOBROCI...

Mamo, Tato
chcę tu być!
Dziewczynka w wieku przedszkolnym wskazująca palcem nagłówek Zapisz dziecko już dziś
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com