ul. Kosowska 26, 08-300 Sokołów Podlaski

???????????????????????????????Nasze przedszkolaki wiedzą o tym, że 21 i 22 stycznia,  to dni szczególne w kalendarzu - wtedy okazujemy swoją szczególną miłość i wdzięczność naszym Babciom i Dziadkom. To właśnie oni przybyli do naszego przedszkola  dnia 17 stycznia 2015 roku.  Z tej okazji dzieci przygotowały wiersze i piosenki oraz własnoręcznie wykonały  niespodzianki. Po krótkiej części artystycznej pan Wodzirej dał znak: „Bal Karnawałowy z Babcią i Dziadkiem czas zacząć!”. Wszyscy obecni zatańczyli Poloneza. Nie zabrakło też Walca, równie chętnie bawiliśmy się w rytmie Kaczuszek. Pan Wodzirej przygotował wiele ciekawych zabaw dla naszych Milusińskich. Dzieci wystąpiły w pięknych strojach karnawałowych, a inwencji twórczej i pomysłowości nie zabrakło też Babciom i Dziadkom. Bawiliśmy się z uśmiechem na twarzy po czym chętnie udaliśmy się na poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę, a Rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej Uroczystości.

Mamo, Tato
chcę tu być!
Dziewczynka w wieku przedszkolnym wskazująca palcem nagłówek Zapisz dziecko już dziś
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com