ul. Kosowska 26, 08-300 Sokołów Podlaski
???????????????????????????????

W grupie „Kwiatuszki Dobroci” pierwszą ważną uroczystością było Pasowanie na przedszkolaka, które odbyło się 26.11. 2014r. Był to szczególny dzień dla dzieci, które po raz pierwszy we wrześniu przekroczyły próg przedszkola. Podczas uroczystości pasowania Kwiatuszki zaprezentowały rodzicom piosenki, wiersze i tańce, których nauczyły się do tej pory. Po krótkiej części artystycznej złożyły uroczyste ślubowanie. Następnie Siostra dyrektor specjalnym ołówkiem, dokonała pasowania. Każde dziecko otrzymało dyplom oznaczający przynależność do grona przedszkolaków oraz upominek. Na koniec Kwiatuszki zostały zaproszone na słodki poczęstunek. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.

Mamo, Tato
chcę tu być!
Dziewczynka w wieku przedszkolnym wskazująca palcem nagłówek Zapisz dziecko już dziś
Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com