WSZYSCY WYCHOWUJĄ, WSZYSCY ŚWIĘTUJĄ!!!

WSZYSCY WYCHOWUJĄ, WSZYSCY ŚWIĘTUJĄ!!!

Dzień 14.10.2015 zgromadził Wspólnotę Wychowawczą naszego przedszkola na wspólnym świętowaniu. Kto tworzy Wspólnotę Wychowawczą? W jej skład wchodzi: Wspólnota Sióstr Salezjanek, wychowawcy i wszyscy pracownicy przedszkola, rodzice, dzieci. Ksiądz Bosko chciał, by wszyscy niezależnie od pełnionych funkcji WYCHOWYWALI. Dzisiejsza uroczystość stała się okazją do przypomnienia sobie tego wielkiego ideału naszego świętego Patrona. Występ „Szczęśliwych Serduszek”, dziecięcy śpiew, ciepłe słowa przedstawicieli Rodziców oraz słówko s. Anny Pytka – Dyrektorki przyczyniły się do radosnej, świątecznej atmosfery. Kolejnym etapem świętowania będzie piątkowe spotkanie na Eucharystii. Podziękowania składamy wszystkim rodzicom na ręce Rady Rodziców, za zaproszenie do kina, ale przede wszystkim za codzienną życzliwość i zaufanie, które okazujecie Państwo powierzając naszej trosce Wasze największe skarby. Módlmy się za siebie nawzajem i nigdy nie zapomnijmy o słowach św. Jana Bosko, że WYCHOWANIE TO SPRAWA SERCA…

z modlitwą za wszystkich, którzy wychowują i uczą…

s. Dorota Czyżewska

zapraszamy do obejrzenia zdjęć…