Teatr Baśniowego Krakowa

DSCN4823Miluś kompletnie nie wie co jest dla niego dobre… Nie chce jeść, grymasi przy obiedzie, nie chce myć rąk ani zębów, nie lubi zażywać ruchu… Woli zajadać się słodyczami. Jak zareagują na to dzieci? Powiedzą, że tak nie wolno! Przez swój upór jednak Miluś dostaje nauczkę – wróżka zabiera mu głos. Na szczęście dzieci z naszego przedszkola dobrze wiedzą co trzeba robić, aby być zdrowym. Dzięki ich pomocy Miluś odzyskuje głos, a wszyscy obiecali,  że będą pamiętać czego się nauczyli podczas spektaklu profilaktycznego zatytułowanego: „W  zdrowym skrzacie zdrowy duch”. Spektakl został odegrany przez Teatr Baśniowego Krakowa – KAMELEON. W związku z prowadzonymi remontami w naszym Sokołowskim Domu Kultury, został on odegrany w Oratorium Księży Salezjanów w Sokołowie Podlaskim. Dziękujemy serdecznie Księdzu Dyrektorowi Dariuszowi Matuszyńskiemu oraz pani Wicedyrektor Ewie Suchożebrskiej za umożliwienie nam uczestnictwa w tym spektaklu.