Spotkanie integracyjne w grupie Kwiatuszki Dobroci

???????????????????????????????Mimo niepogody za oknem, pogoda w naszych sercach sprowadziła Dzieci i Rodziców z grupy Kwiatuszki Dobroci do przedszkola w dniu 27 września, gdzie odbyło się spotkanie integracyjne. Podczas spotkania wszyscy uczestnicy wspaniałomyślnie angażowali się w liczne zabawy oraz tańce. To doświadczenie pozwoliło Rodzicom w pełni zaobserwować, jak ich dzieci spędzają czas w przedszkolu. Po takiej rozgrzewce nadszedł czas na konkurs:) Rodziny podzielone na 4 zespoły wykonywały latawce, każdy w innym kolorze, każdy ciekawy, każdy pomysłowy i co najważniejsze, każdy piękny! Oczywiście później próbowaliśmy puszczać nasze latawce, lecz nie wszystkie miały ochotę na lot tego dnia.:) Następnie tatusiowie rozpalili grilla i wspólnie udaliśmy się na poczęstunek. Z niecierpliwością czekamy już na kolejne spotkanie w naszej kwiatuszkowej grupie.