REKORD GUINNESSA

NASZE PRZEDSZKOLE W GRONIE INNYCH PLACÓWEK Z CAŁEJ POLSKI USTANOWIŁO REKORD GUINNESSA!

certyfikat Rekorgu Guinnessa - KopiaW dniu 30 września 2014 roku nasze przedszkole w gronie 4950 przedszkoli w całej Polsce wzięło udział w biciu REKORDU GUINNESSA w kategorii „największa liczba dzieci szczotkujących zęby” Tego dnia wszystkie dzieci zebrały się na placu zabaw, gdzie czekały już na nich przygotowane na ławeczkach miseczki oraz kubki z wodą, pasty do zębów i szczoteczki. Przedszkolaki samodzielnie nałożyły pastę na szczoteczkę, a gdy wybiła godzina 12.00 w samo południe, na umówiony sygnał: START! Zaczęły szczotkować ząbki. W ten sposób złączyliśmy się z dziećmi całej Polski by ustanowić Rekord Guinnessa. Udało się! Już w godzinie 12.20 odczytaliśmy ze strony internetowej wiadomość:

ZĄBKI SZCZOTKOWAŁO Z NAMI 257500 DZIECI

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i zaopatrzenie dzieci szczególnie w tym dniu w potrzebne przybory. Cieszymy się z naszego wspólnego sukcesu.