NASZE SPOTKANIA Z KSIĄŻKĄ

25 lutego odwiedziliśmy Miejską Bibliotekę Publiczną. Po przybyciu na miejsce , jak zwykle udaliśmy się do działu dziecięcego, gdzie czekała już na nas Pani Jadwiga, a wraz z nią pani Wioletta. Mieliśmy okazję, usłyszeć kilka ciekawostek na temat książek znajdujących się w bibliotece, jak również pracy bibliotekarza. Tego dnia pani Wioletta, która rozpoczęła staż w odwiedzanej przez nas bibliotece, przeczytała nam książkę, którą słuchaliśmy z wielką uwagą i zainteresowaniem. Potem było kilka zagadek na temat bajek, które czytamy w wypożyczanych książkach, na wszystkie odpowiedzieliśmy prawidłowo 🙂 Przyszedł czas na wypożyczenie nowych książek, jak zawsze chcieliśmy wziąć wszystkie, ale na szczęście nasza pani i siostra pomogły nam wybrać 10. Szybko nam upłynął czas. Radośni i zadowoleni powróciliśmy do przedszkola, gdzie czekał już na nas pyszny ciepły obiadek.