Pielgrzymka Zawierzenia w Miedznej

DSCN88005 października przeżywaliśmy kolejną już w naszym przedszkolu Pielgrzymkę Zawierzenia. Tym razem Udaliśmy się do Sanktuarium Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Miedznej. Eucharystii, która została odprawiona w intencji naszych rodzin, całej wspólnoty wychowawczej naszego przedszkola oraz w intencji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego, przewodniczył ks. Proboszcz sanktuarium, ksiądz kanonik Andrzej Oleszczuk. Po zakończonej mszy świętej uroczyście podchodziliśmy rodzinami blisko ołtarza i tam otrzymaliśmy błogosławieństwo Rodzin. Jak co roku podczas naszej pielgrzymki, Rodzice składali pisemnie deklaracje modlitwy za swoje pociechy. Każdy otrzymał różaniec, na końcu wspólnie pomodliliśmy się na nim ponawiając intencje z Eucharystii. Jeszcze przed wyjazdem mogliśmy usłyszeć wspaniałą historię cudownego obrazu Matki Bożej Pocieszycielki Strapionych w Miedznej, którą, opowiedział nam ks. Proboszcz.