ŻEGNAMY RADOSNE SŁONECZKA

DSCN5566Dnia 25 czerwca 2015 roku odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego w grupie Radosne Słoneczka. Do Sali Zielonej przy oratorium Księży Salezjanów na spotkanie przybyli wszyscy Rodzice i zaproszeni Goście. Dzieci zaprezentowały program artystyczny pt:. „ Piękna nasza Polska Cała” w przepięknych strojach z różnych regionów naszego kraju. Występ dzieci został nagrodzony długimi owacjami zaproszonych gości. Słoneczka podziękowały Siostrze Dyrektor i wszystkim pracownikom przedszkola za opiekę i trud wychowania. Na koniec siostra Dyrektor wręczyła dzieciom dyplomy i inne upominki. Uroczyste pożegnanie zakończyliśmy słodkim tortem i lodami. Życzymy naszym Absolwentom i ich Rodzinom dalszych sukcesów na drodze edukacji.