Wycieczka do Szkoły Podstawowej Nr 4 w Sokołowie Podlaskim

W dniu 16 maja pięciolatki i sześciolatki z naszego przedszkola wybrały się do Szkoły Podstawowej Nr 4 przy ulicy Kupientyńskiej. Dzieci mogły nie tylko zwiedzić szkołę ale także poznać życie ucznia poprzez kontakt z pierwszoklasistami i ich wychowawcami uczestnicząc w zajęciach szkolnych. Pobyt w szkole umilili nam także starsi koledzy i koleżanki z teatralnego zespołu szkolnego „Kacperek” prezentując nam piękne bajki dedykowane przedszkolakom. Cieszyliśmy się tym bardziej, że wśród aktorów rozpoznaliśmy wielu absolwentów naszego przedszkola. Podziwialiśmy ich umiejętności aktorskie i muzyczne.

Bardzo serdecznie dziękujemy pani dyrektor szkoły – Grażynie Skoniecznej oraz nauczycielom i uczniom Szkoły Podstawowej Nr 4 za miłe przyjęcie nas oraz możliwość uczestniczenia w życiu szkoły.