WSPOMNIENIA Z FESTYNU WE WSPÓLNOCIE WYCHOWAWCZEJ PRZEDSZKOLA

19.06.2016 r. w naszej Wspólnocie Wychowawczej przeżywaliśmy FESTYN RODZINNY przygotowany przy współpracy: Rady Pedagogicznej, Pracowników Przedszkola,  Rady Rodziców, Dobrodziejów i wszystkich rodzin, które zaangażowały się w przygotowanie i przebieg uroczystości.

Dzień wypełniło wiele głębokich, pięknych, wzruszających i radosnych rodzinnych chwil:

•   11.00 – Eucharystia w Sanktuarium Miłosierdzia z celebracją dziękczynienia za 25 lat diecezji drohiczyńskiej i chrzest Polski (montaż z udziałem dzieci 5 – letnich i ich rodziców)
  • 12.40 – „Miłość – wyśpiewana i wytańczona” – pokaz przygotowany przez nauczycieli i dzieci, będący niespodzianką dla Mamy i Taty.
  •   Wręczenie własnoręcznie przygotowanych prezentów dla Rodziców. Tatusiowie otrzymali ozdobione koszulki, a Mamusie ceramiczne serca z własnym imieniem.
  •   HIT SEZONU – „Dla Córuni” – taniec Tatusiów z Córkami.
  •   Miłym akcentem był punkt programu przygotowany przez Radę Rodziców, która poprzez ciekawe rymowanki wyraziła wdzięczność wszystkim pracownikom przedszkola.
  •   13.30 – Bigos i czas dla rodziny…
  •   14.00  – „Jest taki kwiat?”  przedstawienie w wykonaniu nauczycieli i rodziców dla dzieci i wszystkich obecnych,
  • 14.15  CZAS DLA RODZINY:
  • poczęstunek zorganizowany przy współudziale wszystkich rodziców i przedszkola
  • rodzinne konkurencje zręcznościowe animowane przez wolontariuszy – (zdobywanie sprawności do karnetu „lodożercy”!!!),
  • loteria fantowa zorganizowana przy współudziale rodziców i sponsorów,