WIZYTA W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W SOKOŁOWIE PODLASKIM

WIZYTA W MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W SOKOŁOWIE PODLASKIM

16 września 2015 r. dzieci z grup Kwiatuszki Dobroci oraz Szczęśliwe Serduszka wybrały się do Miejskiej Biblioteki Publicznej. Celem naszej wycieczki było poznanie miejsca jakim jest biblioteka oraz zasad w nim panujących. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały bajek czytanych przez pracownicę Biblioteki panią Jadwigę Gąszczak oraz przeglądały książeczki, które mogły same zdjąć z półki. Ponadto poznaliśmy wszystkie działy znajdujące się w tym wyjątkowym miejscu. Grupom zostały założone karty biblioteczne dzięki którym od razu mogliśmy wypożyczyć ciekawe lektury. Dzieci były zachwycone i czekają na kolejną wizytę w bibliotece… Może teraz z rodzicami?

Nauczycielka Sylwia Stańczuk

a oto kilka zdjęć…