Uroczyście żegnamy Wesołe Rybki

???????????????????????????????

W dniu 25.06.2014 roku uroczyście zakończyliśmy rok przedszkolny i wreszcie doczekaliśmy się upragnionych wakacji. Na naszą Uroczystość zaprosiliśmy Siostry, Pracowników Przedszkola oraz naszych kochanych Rodziców. Pod opieką Wychowawców przygotowaliśmy program artystyczny, śpiewaliśmy piosenki, recytowaliśmy wiersze, oraz tańczyliśmy Poloneza, Polkę oraz Krakowiaka. Na zakończenie występów zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami ze strony gości. Bardzo wzruszył nas moment, kiedy Rodzice podziękowali wychowawczyniom za trud włożony w nasze wychowanie. Ta chwila zapisze się w naszej pamięci na zawsze. Następnie Siostra Dyrektor w obecności wychowawczyń wręczała dzieciom dyplomy oraz zdjęcia pamiątkowe wraz z tablo. Na zakończenie Rodzice wnieśli przepyszny tort, który bardzo wszystkim smakował. Po wakacjach prawie wszyscy pójdziemy do szkoły jednak wierzymy, że nasze przyjaźnie zawarte w przedszkolu przetrwają długie lata. Życzymy wszystkim Dzieciom jak i Rodzicom samych sukcesów oraz tego, aby uśmiech nigdy nie znikał z Waszych twarzy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: