Spektakl z miłości do Niepodległej…

Wyrazy wdzięczności wobec wszystkich, którzy zaangażowali się w przygotowanie spektaklu Adama Szafrańca „Pisk Orła Białego” za czas, serce i patriotyzm okazany w konkretnym działaniu. Naszą wdzięczność kierujemy również wobec wszystkich, którzy zaszczycili nas swoją obecnością i zechcieli zatrzymać się, by przeżyć czas refleksji, wzruszeń i dumy z naszej wolnej Polski.

Serdeczne podziękowania składamy Panu Dyrektorowi Marcinowi Celińskiemu i pracownikom Sokołowskiego Ośrodka Kultury za otwartość i współorganizację spektaklu.

W na stronie Facebook przedszkola piękne zdjęcia autorstwa pani Katarzyny Zawadzkiej oraz tekst pani Ewy Murek Szotko opublikowany na portalu Sokołów Podlaski online. Zachęcamy do zapoznania się.

Jest także dostępna relacja w Wieściach Sokołowskich.