BOSKIE SKARBY W RODZINIE

04.02.18 r. odbyła się uroczystość kończąca projekt Tydzień z ks. Bosko „W RODZINIE odkrywamy BOSKIE SKARBY”. O godz. 15.00 spotkaliśmy się na Mszy św. w kościele św. Jana Bosko, by modlić się za Wspólnotę Wychowawczą Przedszkola i wszystkie rodziny. Mszę św. sprawował i Słowo Boże wygłosił ks. Piotr Wyszyński SDB, a towarzyszył mu z posługą sakramentu pokuty ks. Jacek Szewczyk SDB, księża z Ośrodka Emaus w Czerwińsku n. Wisłą.

Po Mszy św. wszyscy udaliśmy się do sali salezjańskiej szkoły, gdzie odbył się rodzinny bal, któremu towarzyszyła myśl ks. Bosko „Być wesołym, czynić dobro i pozwolić ptakom śpiewać”.

Gościem specjalnym balu prowadzonego przez nauczycielki, był sam ks. Bosko, który jak kiedyś na podwórku oratorium, tak i na balu uczestniczył w radosnej zabawie. W czasie słówka zapewnił każdego z nas, dzieci i dorosłych, że każdy dla ks. Bosko jest ważny!

Gratulujemy wszystkim rodzinom odwagi w podjęciu wyzwań TYGODNIA Z KS. BOSKO, pomysłowych rodzinnych przebrań i każdego starania, by wspólnie tworzyć rodzinną atmosferę.

Na rodzinne albumy podsumowujące projekt czekamy do poniedziałku 12.02.18 r.

Dziękujemy Księżom Salezjanom za pomoc w organizacji spotkania.

Niech żyje Ksiądz Bosko!!!