Projekt  edukacyjny ,,TYDZIEŃ KSIĄŻKI”

W dniach 23.04 – 30.04.2014 w naszym przedszkolu realizowany był projekt edukacyjny ,,TYDZIEŃ KSIĄŻKI”. W tym czasie dzieci eksponowały najciekawsze książeczki w kącikach czytelniczych w każdej sali, przynosiły swoje ulubione książki z domu. Dzieci z grup: Radosne Słoneczka i Wesołe Rybki odwiedziły kolejny raz Bibliotekę Miejską w naszym mieście – tym razem założyły kartę i wypożyczyły książki. W ramach projektu wykonały kolorowe zakładki do książek, chętni przygotowali prace plastyczne na konkurs pt. ,,Moja ulubiona bajka”, „ Mój ulubiony bohater książkowy”. W „Tygodniu książki” gościliśmy w przedszkolu Rodziców, którzy czytali dzieciom wybrane przez siebie  książeczki. Podsumowaniem projektu był konkurs recytatorki wierszy J. Tuwima: „Kotek”, „Okulary”. Wszystkim uczestnikom konkursów serdecznie gratulujemy i zachęcamy do codziennego wspólnego czytania książek.

Zobacz zdjęcia…