NIE PRZESTAJEMY KIBICOWAĆ RODZINIE

W imieniu organizatorów bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie na projekcję filmu „Odważni”,  za wspaniałą atmosferę, a ODWAŻYM OJCOM przekazujemy link do kursu.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu. Zapraszamy do przeczytania świadectwa uczestnika.„OCZAMI WIDZA”

W piątkowe popołudnie 24.06.2016 r. odbyło się kolejne bardzo fajne i wartościowe spotkanie w salce pod Sanktuarium Bożego Miłosierdzia. Tym razem z okazji „Dnia Ojca”, ale cieszę się, że mogliśmy uczestniczyć w nim całą rodziną. Była to projekcja filmu „Odważni” poprzedzona krótkim wstępem „Super tatusiów” z Przedszkola Sióstr Salezjanek, ukazująca dlaczego warto KIBICOWAĆ RODZINIE. Atmosfera podczas seansu była jedyna w swoim rodzaju, a momenty filmu wzruszały uczestników do łez . Myślę, że wiele osób wczuwało się w rolę bohaterów, bo oni tak samo jak my wiodą zwyczajne życie. Film ukazywał sytuacje, które zdarzają się i w naszych rodzinach – wtedy łatwiej dostrzec jak wiele razy w codziennym zabieganiu sprawiamy przykrość swoim bliskim, oddalamy się od nich, mówiąc, że jesteśmy zmęczeni, mamy ważniejsze sprawy, czy czegoś mi wypada nam robić.

Takie spotkania przypominają nam, że żyjąc w pędzie tego świata  nie możemy zapomnieć o tym co jest dla nas najważniejsze i  najdroższe, ile znaczą dzieci i współmałżonek,  jaką wartość ma wspólne spędzanie czasu, życie problemami i radościami członków naszych rodzin.  Film „Odważni” jeszcze bardziej uświadomił mi jak wielką rolę w rodzinie odgrywa ojciec, jakim jest autorytetem  i wzorem dla dzieci, nikt inny nie jest w stanie go zastąpić.

Bardzo dziękuję za zaproszenie