MIŁOSIERDZIE- SZANSĄ NA ZMIANĘ!

16.10.16 r. Wspólnota Wychowawcza Przedszkola spotkała się w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Sokołowie Podlaskim, by zawierzyć Jezusowi nowy rok szkolny. Wspólna Eucharystia w intencji społeczności przedszkola przeżywana była z zespołem ewangelizacyjnym Mocni w Duchu, który ubogacił  liturgię.

Dziękczynienie Jezusowi za jego miłosierną miłość i za świadka miłosierdzia Jana Pawła II wytańczyły i wyśpiewały dzieci. W symbolicznym tańcu „CUD DZIELENIA” pokazały moc gestów miłosierdzia podnoszącą drugiego. Dziewczęta z SP nr. 1 przygotowane przez katechetkę s. Barbarę Kozłowską wyśpiewały hymn ŚDM, zachęcając wszystkich do dziękczynienia za obecność Jezusa miłosiernego w życiu każdego z obecnych na Eucharystii.

Konkretnym gestem miłosierdzia była ofiara Rady Rodziców – dar dla najuboższej rodziny z parafii.

Na zakończenie kapłani przeprowadzili wszystkich w pielgrzymce przez symboliczną Bramę Miłosierdzia, błogosławiąc rodziny. Chętni rodzice złożyli deklaracje modlitwy różańcowej za dzieci. Wszystkie rodziny otrzymały od s. Dyrektorki Anny Pytka różaniec.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi Krzysztofowi Kisielewiczowi i Duszpasterzom Parafii za otwarte przyjęcie naszej Wspólnoty.

Zapraszamy do galerii i odsłuchania fragmentu hymnu ŚDM.