Las w jesiennej odsłonie

???????????????????????????????8 października w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy konkurs plastyczny na temat „LAS W JESIENNEJ ODSŁONIE”. Został on przeprowadzony w związku z całorocznym projektem „LAS W CZTERECH PORACH ROKU”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 27 dzieci z wszystkich grup wiekowych. Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 30 października na które przybyli do nas zaproszeni goście: pan Nadleśniczy Nadleśnictwa Sokołów Pan Robert Płocki oraz jego Zastępca Pan Maciej Wójcicki. Nagrody w postaci książek o tematyce leśnej, dofinansowane ze środków Nadleśnictwa Sokołów, zostały wręczone przez samego Sponsora, który ku uciesze dzieci dołączył do nich kosz pełen słodkości. Bardzo serdecznie dziękujemy Nadleśnictwu Sokołów za dofinansowanie nagród w naszym konkursie.