KURS NOWEGO ŻYCIA

SNE Sokolow Podl 13 14 grudzien2014_IMG_8056W dniach 13 i 14 grudnia 2014r. rodziny z naszego przedszkola przeżywały Kurs Nowego Życia, który miał miejsce w Domu Miłosierdzia im. Jana Pawła II przy ul Lipowej 84 w Sokołowie Podlaskim. Kurs, prowadzony przez Szkołę Nowej Ewangelizacji z Drohiczyna, był jednym z elementów przeżywania tegorocznego Adwentu – chętni rodzice, pracownicy, rodzice dzieci z oratorium oraz zaprzyjaźnione z przedszkolem rodziny – mogli przeżyć wspaniałe, pełne pokoju i radości rekolekcje pod przewodnictwem znanego nam już wcześniej i bardzo cenionego kapłana – ks. Roberta Grzybowskiego. Mamy nadzieję, że wspólne przeżywanie rekolekcji stanie się tradycją naszej przedszkolnej rodziny i będzie trwale owocowało.