Konferencja: RODZINA W SIECI – 10.12.16 r.

Jak utrzymać sieć zdrowych rodzinnych relacji?
Jak mądrze korzystać z technologii informacyjnej?

Jest kolejna szansa do rodzinnej formacji… tym razem w bardzo aktualnym temacie…wszechogarniających nas mediów…

Zapraszamy na konferencję dedykowaną rodzicom, nauczycielom i wychowawcom, pt. RODZINA W SIECI”

Konferencja odbędzie się w sobotę 10 grudnia, w godz. 11.00-13.00. w sali widowiskowej Sokołowskiego Ośrodka Kultury /wstęp wolny/.

Prelegentem będzie dr hab. Monika Przybysz, prof. UKSW – Kierownik Katedry Public Relations i Komunikacji Marketingowej na Wydziale Teologicznym UKSW, Członek Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Edukacji Medialnej i Dziennikarskiej im. Jana Pawła II.

Ważne! W czasie konferencji zapewniamy opiekę dzieciom przedszkolnym i ze szkoły podstawowej. Dzieci spędzą czas na warsztatach. Prosimy o zapisanie dzieci, gdyż ułatwi to zorganizowanie bezpiecznej opieki.

ZAPISY DZIECI: konferencja@op.pl lub tel. 795 566 887

Zapraszamy serdecznie