Wyjątkowe walentynki…

Wyjątkowe walentynki…

Serdeczne podziękowana Dyrektorowi i Pracownikom Ośrodka Kultury w Sokołowie Podlaskim oraz Kręgom Domowego Kościoła za współpracę w organizacji MAŁŻEŃSKICH WALENTYNEK 11.02.2018 r.

To wartościowe spotkanie z refleksją Marka Gongora „Przez śmiech do lepszego małżeństwa” z pewnością wniosło nowość w życie obecnych małżonków, niezależnie od małżeńskiego stażu.

fotorelacja na FB Sokołowska Kultura

Relacja z Katolickiego Radia Podlasie

„Wszyscy jesteśmy powołani, aby nieustannie dążyć ku temu, co nas przekracza, w tym pokonywania naszych ograniczeń, a każda rodzina powinna żyć tą nieustanną zachętą. Rodziny, podążajmy naprzód i nie ustawajmy! Mamy obietnicę, że więcej jeszcze zawsze przed nami. Nie traćmy nadziei z powodu naszych ograniczeń, ale nie rezygnujmy też z dążenia do pełni miłości i jedności, które zostały nam obiecane.” papież Franciszek Amoris Laetitia nr 325