BYĆ DZIELNYM PRZEDSZKOLAKIEM…OBIECUJĘ!

Dzień 25 listopada 2016 r. pozostanie na długo w pamięci dzieci z grupy Wesołe Motylki. Tego dnia odbyła się ich pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – Pasowanie na Przedszkolaka. Podczas tej uroczystości dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – z uśmiechem recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły otrzymując od rodziców oraz zaproszonych gości gromkie brawa. Po części artystycznej dzieci obiecały być dzielnymi przedszkolakami, a Wicedyrektor Przedszkola Siostra Dorota Czyżewska dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy, książeczki oraz rogi obfitości wypełnione smakołykami. Uwieńczeniem uroczystości był poczęstunek zorganizowany przez rodziców. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców, jak i dla nas.

Dumne ze swoich wychowanków nauczycielki Sylwia Stańczuk i Ewelina Jóźwiak.

Zapraszamy do motylkowej galerii…