okno     Wakacje pełne przygód już za nami… Wrzesień tuż tuż… Zapraszamy do przedszkola wszystkie Dzieci. Już 1 września we wtorek od godz. 7.00  czekamy na Was.

       Przed nami kolejny rok kroczenia ze św. Marią Mazzarello w stronę Słońca, jakim dla nas wszystkich jest Jezus. Będziemy razem z Main wyglądać przez okno naszej codzienności, aby dostrzec obecność Boga w pięknie Jego stworzenia…. Jemu oddajemy nadchodzący czas… pracę, naukę, zabawę i wszystko, co nas spotka w nadchodzącym roku szkolnym…

      Drodzy Rodzice wszystkie sprawy organizacyjne omówimy na zebraniu dnia 09.09.15 r. Zapraszamy do przedszkola na godz. 17.30. Planowany czas spotkania to ok. 1,5 godz. Wszystkie Rodziny zapewniamy o pamięci w modlitwie…

WASZE PRZEDSZKOLE CZEKA NA WAS!!!!      DO ZOBACZENIA!

seoZ wielką radością informujemy, iż w wyniku przeprowadzonej ewaluacji zewnętrznej nasze przedszkole otrzymało ocenę na poziomie A,B,A, która oznacza bardzo wysoki stopień wypełniania wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dn. 7.10 2009 r. wraz ze zmianami z dn.10.05.2013r.

 Wszystkim Rodzicom oraz Partnerom naszego przedszkola  pragniemy serdecznie podziękować za zaangażowanie w proces ewaluacji i zapraszamy do zapoznania się z raportem ewaluacji zewnętrznej przeprowadzonej w naszym przedszkolu.

Zespół wychowawczy Niepublicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek w Sokołowie Podlaskim

isWszystkim Dzieciom i Rodzicom na czas wakacji życzymy radosnych i pięknych chwil, wspaniałych przeżyć i dobrego wypoczynku. Kochane Dzieci nabierzcie sił, by w nowym roku szkolnym z radością podjąć trud zdobywania wiedzy i nabierania doświadczeń. Niech Pan Bóg darzy Was wszystkim swoim błogosławieństwem. Z pamięcią w modlitwie Wspólnota Wychowawcza Przedszkola Sióstr Salezjanek im św. Marii Dominiki Mazzarello w Sokołowie Podlaskim

DSCN4662Dzieci z grupy Szczęśliwe Serduszka i Kwiatuszki Dobroci w imieniu całej społeczności przedszkola złożyły życzenia imieninowe pani Magdalenie w dniu jej Imienin. Do życzeń dołączyły inscenizację pt. „ Spotkanie bajek”. Pani Magda, jak zawsze obdarzyła wszystkich swoim miłym uśmiechem i radością. Życzymy Pani Madzi samych pogodnych dni i spełnienia wszystkich marzeń.

Zobacz zdjęcia

DSCN524222 czerwca obchodziliśmy w naszym przedszkolu imieniny s. Anny i p. Joli, które codziennie trudzą się dla nas przygotowując pyszne smakołyki. Cieszymy się z ich święta i z niespodzianki, jaką przygotowaliśmy dla nich z tej okazji. Codziennie na półmiskach, w salaterkach i innych naczyniach znajdujemy ciekawie, czasem śmiesznie przystrojone potrawy, dziś my mogliśmy sprawić przyjemność naszym solenizantkom. Kochana siostro Anno i Kochana Pani Jolu z okazji Waszego święta życzymy Wam spełnienia wszystkich marzeń.

Zobacz zdjęcia

DSCN5197W dniu 18 czerwca gościem w naszym przedszkolu był koordynator medyczny i strażak Pan Robert Golatowski. Celem zajęć przeprowadzonych przez pana Roberta było przygotowanie przedszkolaków do wykonywania prostych czynności udzielania pierwszej pomocy oraz prawidłowego zachowania się w czasie wypadku, w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Następnie przedszkolaki miały okazję wysłuchać informacji na temat udzielania pierwszej pomocy w przypadku oparzeń, skaleczeń, zasłabnięć i złamań. Dzieci uczyły się jak należy sprawdzać przytomność osoby poszkodowanej i w jaki sposób można komuś pomóc zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe.
Naszemu Gościowi – Panu Robertowi bardzo dziękujemy za przybycie do naszego przedszkola i życzymy dożo sił i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Zobacz zdjęcia

DSCN4833Już po raz piąty w historii Sokołowa Podlaskiego ulicami naszego miasta przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. W niedzielę 7 czerwca Rodziny z naszego przedszkola wzięły w nim udział. O godzinie 15.00 wszyscy uczestnicy Marszu zebrali się w Konkatedrze, by wspólnie odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Po wspólnej modlitwie radosny pochód wyruszył w kierunku Domu Miłosierdzia. Po przybyciu na miejsce nasze przedszkolaki wystąpiły na scenie teatralnej prezentując Taniec Ognia. Nasze kochane Mamy również ukazały swój talent i przygotowały piękny Taniec Uwielbienia. Dziękujemy za wspólne świadectwo jedności i wiary. Pragniemy, by w naszych Rodzinach panował duch radości i miłości.

Zobacz zdjęcia

DSCN3828Z przyjściem wiosny rozpoczęliśmy prace w naszym przedszkolnym ogródku. Sialiśmy rzodkiewkę, sałatę… sadziliśmy nasiona fasoli oraz cebulki kwiatów. Wszystko to po to, by smacznie i zdrowo się odżywiać oraz cieszyć się pięknem przystrojonego stołu. Takie prace na świeżym powietrzu dają nam dużo radości i satysfakcji. Gdy przyjdzie czas zbierania plonów i będziemy jeść pysznie przyrządzone obiadki wówczas dumni będziemy z tego, że sami mamy w nich udział.

Zobacz zdjęcia