ul. Kosowska 26, 08-300 Sokołów Podlaski

Witamy w Niepublicznym Przedszkolu Sióstr Salezjanek

Przedszkole, gdzie radość i rozwój idą w parze

Zapraszamy do naszego przedszkola, gdzie troska o wszechstronny rozwój dzieci jest naszą misją. Nasze doświadczone wychowawczynie, przyjazna atmosfera oraz bogaty program edukacyjny sprawiają, że każdy dzień jest pełen radości i odkryć.

Zapisz swoje dziecko już dziś!

Poznaj nasze przedszkole

Najlepsze warunki do rozwoju i nauki Twojego dziecka

Nowoczesne sale

Nasze przedszkole posiada nowoczesne, dobrze wyposażone sale dydaktyczne i terapeutyczne, które wspierają kreatywność, naukę i rozwój dzieci.

Bezpieczny plac zabaw

Oferujemy przestronny, bezpieczny plac zabaw, gdzie dzieci mogą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu.

Własna zdrowa kuchnia

Zapewniamy zdrowe i smaczne posiłki przygotowywane na miejscu w naszej przedszkolnej kuchni, dostosowane do potrzeb dzieci.

Wykwalifikowana kadra

Nasz zespół składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją wspierają rozwój i edukację dzieci.

Zapisy do przedszkola przez cały rok

Mamo, Tato chcę tu być!

Zapraszamy do naszego przedszkola w Sokołowie Podlaskim, gdzie rekrutacja trwa przez cały rok, dzięki czemu możesz zapisać swoje dziecko w dogodnym dla Ciebie momencie.

Aby ułatwić nowym dzieciom adaptację, organizujemy dni otwarte oraz dni adaptacyjne, podczas których maluchy mogą poznać nasze przedszkole, nauczycieli i nowych przyjaciół.

Zapisz dziecko już dziś Przyjdź na próbę
Dziewczynka w wieku przedszkolnym wskazująca palcem nagłówek

Odkryj atuty, które wyróżniają naszą placówkę

Dlaczego warto wybrać nasze przedszkole?

Przyjazna adaptacja

Oferujemy program łagodnej adaptacji, aby każde dziecko czuło się w przedszkolu bezpiecznie i komfortowo już od pierwszych dni.

Rodzinna atmosfera

Tworzymy ciepłą i rodzinną atmosferę, w której każde dziecko czuje się jak w domu.

Z wiarą i miłością

Wychowujemy dzieci w duchu wartości chrześcijańskich, co wspiera rozwój moralny i duchowy dzieci.

Zajęcia dodatkowe

Oferujemy szeroki wybór zajęć dodatkowych, które rozwijają talenty i zainteresowania dzieci, w tym zajęcia artystyczne, sportowe i językowe.

Terapie specjalistyczne

Zapewniamy dostęp do specjalistów w zakresie integracji sensorycznej, terapii ręki, logopedii oraz psychologii, wspierając indywidualne potrzeby każdego dziecka.

Dla dzieci z orzeczeniami

Nasze przedszkole oferuje indywidualne programy edukacyjne dostosowane do potrzeb dzieci z orzeczeniami, aby zapewnić im pełny rozwój i wsparcie.

Opinie Rodziców

Podejście z dużym szacunkiem do dziecka i nie tylko. Córka pokochała to miejsce. Placówka ze sporym doświadczeniem w opiece i wychowaniu dzieci. Polecam

Joanna

Opinie Rodziców

Ogromny plac zabaw, bardzo ciekawe zajęcia, dzieci są wspaniałe zaopiekowane, indywidualne podejście, dużo czasu spędzają na zewnątrz, pyszne jedzonko z własnej kuchni. Dziecko szybko zdobywa umiejętności i wiedzę, lubi występować. To tylko niektore plusy tego przedszkola. Polecam

Opinie Rodziców

Przedszkole jest rewelacyjne! Super opieka, doborowa kadra nauczycieli i świetna atmosfera. Syn uwielbia tu chodzić. Serdecznie polecam!

Zenobiusz

Przedszkole Katolickie w Sokołowie Podlaskim

W edukacji stawiamy na Rodzinę

W naszym przedszkolu kładziemy nacisk na wychowanie dzieci w duchu wartości chrześcijańskich, uznając rodzinę za podstawową komórkę społeczną. Wspólnie z rodzicami wspieramy rozwój moralny i duchowy dzieci, tworząc solidne fundamenty na przyszłość.

Misja przedszkola

Z życia naszego przedszkola

Zdjęcia pochodzą z serwisu www.freepik.com