imagesPLYNJG8XMatko Boża Miedzeńska, Łaskawa

i Miłosierna Pani, bądź nam Matką przez całe życie (…) ukaż swoją moc i

potęgę.

ZAPROSZENIE NA PIELGRZYMKĘ

DO SANKTUARIUM W MIEDZNEJ

NIEDZIELA 5 października godz.11.30

 

Wszystkie Dzieci i Rodziców z przedszkola i Byłych Wychowanków oraz ich Rodziców zapraszamy na Pielgrzymkę Zawierzenia do Sanktuarium w Miedznej.

Czytaj więcej

sprzatanie świataJuż po raz kolejny przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w międzynarodowej akcji  „Sprzątanie Świata”.  W naszym przedszkolu udział w akcji  corocznie poprzedzony jest prowadzeniem w każdej grupie wiekowej tematyki kompleksowej, poświęconej zagadnieniom ochrony środowiska…

Czytaj więcej

pierwsze dni w przedszkoluNasze przedszkole już tętni życiem i radością. Za nami pierwsze dni nowego roku szkolnego. Kiedy przyszliśmy po wakacjach spostrzegliśmy się, że wiele się zmieniło. Na przykład nie ma już  za nami Wesołych Rybek choć z radością przyznajemy, że tęsknią i odwiedzają nas czasem. Teraz najstarszą grupą w przedszkolu są Radosne Słoneczka. Szczęśliwe Serduszka odstąpiły swoją salę najmłodszym naszym kolegom i koleżankom – Kwiatuszkom Dobroci. Nasze Maluszki chyba już nas polubiły i prawie już nie płaczą z tęsknoty za domem… i mamą… :) Jeśli chcecie wiedzieć, co u nas słychać, zaglądajcie często na naszą stronę. Tymczasem popatrzcie w galerię naszych grup – tam zobaczycie, co udało nam się już dokonać. :)

imagesWVGZRVQMSerdecznie zapraszamy Rodziców wszystkich grup na zebranie organizacyjne w dniu 10 września br. na godz. 17.30. Spotkanie odbędzie się w sali Radosnych Słoneczek (sala na dole)