NASZE PRZEDSZKOLE W GRONIE INNYCH PLACÓWEK Z CAŁEJ POLSKI USTANOWIŁO REKORD GUINNESSA!

certyfikat Rekorgu Guinnessa - KopiaW dniu 30 września 2014 roku nasze przedszkole w gronie 4950 przedszkoli w całej Polsce wzięło udział w biciu REKORDU GUINNESSA w kategorii „największa liczba dzieci szczotkujących zęby” Tego dnia wszystkie dzieci zebrały się na placu zabaw, gdzie czekały już na nich przygotowane na ławeczkach miseczki oraz kubki z wodą, pasty do zębów i szczoteczki. Przedszkolaki samodzielnie nałożyły pastę na szczoteczkę, a gdy wybiła godzina 12.00 w samo południe, na umówiony sygnał: START! Zaczęły szczotkować ząbki. W ten sposób złączyliśmy się z dziećmi całej Polski by ustanowić Rekord Guinnessa. Udało się! Już w godzinie 12.20 odczytaliśmy ze strony internetowej wiadomość:

ZĄBKI SZCZOTKOWAŁO Z NAMI 257500 DZIECI

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i zaopatrzenie dzieci szczególnie w tym dniu w potrzebne przybory. Cieszymy się z naszego wspólnego sukcesu.

Zobacz galerię zdjęć

imagesPLYNJG8XMatko Boża Miedzeńska, Łaskawa

i Miłosierna Pani, bądź nam Matką przez całe życie (…) ukaż swoją moc i

potęgę.

ZAPROSZENIE NA PIELGRZYMKĘ

DO SANKTUARIUM W MIEDZNEJ

NIEDZIELA 5 października godz.11.30

 

Wszystkie Dzieci i Rodziców z przedszkola i Byłych Wychowanków oraz ich Rodziców zapraszamy na Pielgrzymkę Zawierzenia do Sanktuarium w Miedznej.

Czytaj więcej

sprzatanie świataJuż po raz kolejny przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w międzynarodowej akcji  „Sprzątanie Świata”.  W naszym przedszkolu udział w akcji  corocznie poprzedzony jest prowadzeniem w każdej grupie wiekowej tematyki kompleksowej, poświęconej zagadnieniom ochrony środowiska…

Czytaj więcej

pierwsze dni w przedszkoluNasze przedszkole już tętni życiem i radością. Za nami pierwsze dni nowego roku szkolnego. Kiedy przyszliśmy po wakacjach spostrzegliśmy się, że wiele się zmieniło. Na przykład nie ma już  za nami Wesołych Rybek choć z radością przyznajemy, że tęsknią i odwiedzają nas czasem. Teraz najstarszą grupą w przedszkolu są Radosne Słoneczka. Szczęśliwe Serduszka odstąpiły swoją salę najmłodszym naszym kolegom i koleżankom – Kwiatuszkom Dobroci. Nasze Maluszki chyba już nas polubiły i prawie już nie płaczą z tęsknoty za domem… i mamą… :) Jeśli chcecie wiedzieć, co u nas słychać, zaglądajcie często na naszą stronę. Tymczasem popatrzcie w galerię naszych grup – tam zobaczycie, co udało nam się już dokonać. :)

imagesWVGZRVQMSerdecznie zapraszamy Rodziców wszystkich grup na zebranie organizacyjne w dniu 10 września br. na godz. 17.30. Spotkanie odbędzie się w sali Radosnych Słoneczek (sala na dole)