Serdeczne podziękowania składamy Kierownictwu i Pracownikom Nadleśnictwa Sokołów za możliwość przeżycia edukacyjnych chwil na łonie natury w Leśnictwie Repki, gdzie dzieci miały możliwość uczestniczyć w akcji „1000 drzew na minutę” oraz w Leśnictwie Holenderia, gdzie poznały tajniki hodowli drzew w szkółce.

 

Wyprawa Szczęśliwych Serduszek do Leśnictwa Repki.

Wyjazd Kwiatuszków Dobroci i Szczęśliwych Serduszek do szkółki leśnej w Leśnictwie Holenderia.

Wyrazy wdzięczności przekazujemy Kierownictwu i całej Załodze Komendy Powiatowej Państwowej Staży Pożarnej
w Sokołowie Podlaskim za przyjęcie w siedzibie  i zapoznanie dzieci z pracą strażaka. Dziękujemy za otwartość Waszego drugiego domu…, wszystkie cenne rady i możliwość obejrzenia sprzętu…

Dziękujemy za Wasze poświęcenie i każdą pomoc, za ratowanie zdrowia i życia ludzi.

Życzymy Wam tylu powrotów ile wyjazdów!!!

 

WIZYTA  RADOSNYCH SŁONECZEK 08.06.2017 r.

WIZYTA KWIATUSZKÓW DOBROCI I SZCZĘSLIWYCH SERDUSZEK 31.05.2017 r.

 

Serdeczne podziękowania składamy Pani Dyrektor SP nr 4 w Sokołowie Podlaskim Grażynie Skoniecznej
za zaproszenie i zorganizowanie dnia otwartego w szkole 08.06.2017 r.

Dziękujemy nauczycielom i uczniom za życzliwe przyjęcie, gościnność i odpowiedzi na wszystkie pytania. Do zobaczenia we wrześniu…

24.04.2017 r. miało miejsce wyjątkowe spotkanie przedstawicieli grup włączonych w działalność Wspólnoty Sióstr Salezjanek. Okazją do spotkania była obecność s. Paoli Batagliola –  Delegatki Matki Generalnej Yvonne Reungoat.

W tańcach i symbolicznych gestach podjęliśmy próbę opowiedzenia o sobie, o tym jak poznajemy i w jaki sposób przeżywamy charyzmat salezjański na sokołowskiej ziemi.

Wszyscy uczestnicy: Wspólnota Sióstr, Salezjanie i Salezjanki Współpracownicy, rodziny z Oratorium, rodziny dzieci katechizowanych ze SP1 w Sokołowie Podlaskim, młodzież z LO nr 1 im. M. Skłodowskiej – Curie, rodziny z Przedszkola oraz byli wychowankowie,  zjednoczyli się we wspólnym dziękowaniu za ponad 80 lat obecności CMW w Sokołowie Podlaskim.

S. Paola podziękowała wszystkim za stworzenie rodzinnej atmosfery i zachęciła, by poprzez życie spuścizną ks. Bosko i Matki Mazzarello zbliżać się do Jezusa, by odkrywać Go w codzienności. Wyraziła pragnienie, by jeszcze bardziej zjednoczyć swoje siły w wychowaniu dzieci i młodzieży na dobrych chrześcijan i uczciwych obywateli.

Niech to wezwanie nie pozostanie w naszych rodzinach bez echa…

Zapraszamy do galerii…