BO NIKT NIE MA Z NAS TEGO, CO MAMY RAZEM!!!

12.12.15  to dzień radosnego powrotu do przedszkola naszych BYŁYCH WYCHOWANKÓW. Dwadzieścia czworo naszych absolwentów odpowiedziało na zaproszenie.

„Z Maryją uczymy się mieć serce, które widzi”  – to temat spotkania, którego treścią były uczynki miłosierdzia. Dzieci podczas pracy w grupach zastanawiały się co nam pomaga mieć serce, które widzi i co możemy zrobić, kiedy już coś dostrzeżemy…

Wzruszającym owocem pracy było przesłanie dzieci do więźniów. Nie zabrakło wspomnień związanych z powrotem do miejsca z przed roku lub kilku lat… Zabawa na świeżym powietrzu została przerwana obecnością Gościa z Nieba…ku radości wszystkich.

Głębokim momentem było pisanie rodzinnej modlitwy do Maryi. Słówko s. Dyrektorki Anny Pytka zachęciło zebranych rodziców do świadomego wejścia w rok miłosierdzia. Uczestnikom zostało przybliżone znaczenie logo Jubileuszowego Roku Miłosierdzia. Dzień pełen radości zakończyła wspólna modlitwa i wręczenie uczestnikom medalików Maryi Niepokalanej.